Knauf PFT широм света

Србија

Zoran Lazarevic


Regional Manager South-Eastern Europe

телефон: +381 64 11 99 442

E-Mail: zoran.lazarevic@pft.net

Knauf Weltweit

 

Јапан
Јемен
Јерменија
Јордан
Јужна Африка
Јужна Кореја
Азербејџан
Албанија
Алжир
Ангола
Аргентина
Аустралија
Аустрија
Бахреин
Белгија
Белорусија
Боливија
Босна
Бразил
Бугарска
Велика Британија
Венецуела
Гана
Грузија
Грчка
Данска
Доминиканска Република
Египат
Еквадор
Естонија
Етиопија
Зеленортска острва
Израел
Индија
Индонезија
Ирак
Иран
Ирска
Исланд
Италија
Казахстан
Канада
Катар
Кенија
Кина
Кипар
Колумбија
Косово
Костарика
Кувајт
Летонија
Либан
Либија
Литванија
Луксембург
Мађарска
Македонија
Малдиви
Малезија
Малта
Мароко
Мексико
Мозамбик
Молдавија
Монголија
Нигерија
Нови Зеланд
Норвешка
Обала Слоноваче
Оман
панама
Пољска
Португал
Румунија
Русија
САД
Саудијска Арабија
Сингапур
Сирија
Словачка
Словенија
Србија
Тајван
Тајланд
Тунис
Турска
Уједињени Арапски Емирати
Узбекистан
Украјина
Уругвај
Финска
Француска
Херцеговина
Холандија
Холандски Антили
Хонгконг
Хрватска
Црна Гора
Чешка
Чиле
Швајцарска
Шведска
Шпанија