Technika Maszyn PFT – najwyższajakość  "Made in Germany"

Kto sobie chce coś zafundować i szuka jakości, jest skłonny, na towar dobrej marki z pieczęcią pochodzenia „Mady in Germany” trochę więcej wydać.

Także i za granicą cieszą się niemieckie produkty wspaniałym uznaniem. To ma duże znaczenie na amerykańskim rynku i rōwnież dla dążącej ludności Chin jak i dla europejskich sąsiadōw.

Dookoła globusa są Niemcy sławne z ostrych noży, somochodōw i pralek. Ozdabia te produkty pieczęć „Made in Germany”, kojorzą obcokrajowcy to automatycznie jakość i sprawność.

Przy tym są to dość staromodne wartoście, ktōrym obcokrajowcy w niemickich produktach ufają. Na całym świecie mają one opinie niezawodną, solidną i technicznie doskonałą.

Niemieckie produkty muszą coraz więcej zyskać popularność przeciw taniej i technicznie coraz lepszej konkurencji. Przy tej sytuacji konkurencyjnej oznacza ta pozytywna ocena „Made in Germany” wyraźną zaletę konkurencyjną.

Dla frankońskiego producenta maszyn budowlanych Knauf PFT GmbH & Co. KG, ktōry od dziesięciolat na całym świecie działa, jest to dokładnie też ten powōd, aby dalej inwestować w zakład w Iphofen. Chociaż te przedsiębiorstwo od dawna mogłoby dużo produktōw na całym świecie o wiele taniej produkować niż w miejscowości rodzinnej, kierownictwo tego nie chce.

Dr. York Falkenberg, prezes Knauf PFT widzi wielką zalete produkcji w Niemczech w tym: „Kontrolujemy produkcje od pomysłu do wykończenia i w ten sposōb możemy gwarantować dotrzymanie wszystkich standardōw jakości!”

„Nasze PFT maszyny do techniki tynkarskiej i tłoczącej są symbolem dla szybkiej nowoczesnej budowy z przyszłością – umanitarna, oszczędzająca sił, racjonalna, cicha, wolna od odpadōw i przyjazna dla środowiska. Dzięki zaawansowanej technice, ekonomicznej metody pracy i najwyższej jakości „Made in Germany” znajduje się system PFT w permanentnym dalszym wynalezieniu i modyfikacji. Istotnym celem PFT jest: ciągły i bezawaryjny przepływ materiałōw na wszystkich budowach na całym świecie.”

PFT Imagefilm